Obecně
pokoje_obecne
PRO ZIMNÍ SEZONU 2020/2021 NEPŘIJÍMÁME ŽÁDNÉ REZERVACE!!! DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ. Naše chata leží v čisté přírodě obce Hynčice pod Sušinou na východním svahu masivu Králick

Je zařízena v domáckém stylu a nabízí příjemnou atmosféru. Disponuje velkorysými prostory, vlastní kuchyní s jídelnou, která je vybavena lednicí pro hosty, MW troubou a varnou konvicí, dále je možné využít víceúčelové hřiště či úschovnu kol a lyží. Celá chata prošla důkladnou vnitřní rekonstrukcí a veškeré její vybavení je nové a čisté. Je vhodná zejména pro větší skupiny (školy, školky, firmy a podobně), ale i pro individuální rekreaci. Všechny prostory jsou nekuřácké. Celková kapacita chaty je 85 lůžek plus přistýlky.

Naše pokoje a ceny

Čtyřlůžkové pokoje

Celkem sedm různých možností

Dva z nich č. A2 a A3 se nacházejí v pravém křídle chaty v přízemí naproti kuchyně, jeden  č. 114 ve středové části v 1. patře, tyto jsou s vlastním sociálním zařízením a čtyři čtyřlůžkové pokoje č. 101, č. 102, č.105 a č. 106 se nachází v levém křídle rozsáhlé budovy chaty za společenskou místností. Pokoje v pravé části jsou orientovány na východ a jihovýchod. Disponují tedy převážně ranním sluníčkem. Středový pokoj má západní orientaci, takže je určen spíše milovníkům odpoledního sluníčka. Na západ jsou orientovány i dva pokoje z levého křídla. Pokoje nad společenskou místností jsoou se společným WC/sprcha na chodbičce u pokojů a v přízemí za recepcí.

Od 600 Kč Rezervujte teď!

Šestilůžkové pokoje

Dvě možnosti na výběr

Jeden z nich č. 112 se nachází v 1.patře a tento má společné sociální zařízení (WC(sprcha) na chodbičce u pokojů. Druhý z nich č. A21 je umístěn v podkroví a tento je s vlastním WC/sprccha. Všechny jsou přitom umístěny v pravém křídle rozsáhlé budovy chaty. Jeden podkrovní pokoj je situován na jihovýchod s ranním sluníčkem. Pokoj v prvním patře má severní orientaci s výhledem na sjezdovky a je bez vlastního sociálního zařízení, které je dostupné na patře.

Od 600 Kč Rezervujte teď!

Osmilůžkové pokoje

Šest pokojů k dispozici

Čtyři z nich č. 110, č. 111, č. 113 a č. A20 se nacházejí v pravém křídle a dva č. 103 a č. 104 v levém křídle rozsáhlé budovy chaty. Dva pokoje v pravé části chaty jsou orientovány na východ, ten třetí v 1.patře a jeden v podkroví potom na sever. Pokoje v levé budově mají severovýchodní resp. jihozápadní orientaci. Jeden z pokojů v  podkroví v pravé části chaty má vlastní sociální zařízení (WC/sprcha). Vstup na tento pokoj je do podkroví po úzkých strmějších dřevěných schodech se zábradlím. Ale vstup zvládají jak malé děti, tak i starší osoby. Pokoje jsou klidné a proto je vyhledávají i rodiny s malými dětmi a miminky. Ostatní osmilůžkové pokoje nedisponují vlastním sociálním zařízením. To je vždy společné na patře hned u pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny čtyřmi dvoupatrovými postelemi. V některých jsou i spojené dvoulůžka nebo spojená celá patrová lůžka.

Od 600 Kč Rezervujte teď!

Čtyřlůžkové pokoje

A2 - orientovaný na jihovýchod, vybaven jednou manželskou postelí a dvěma jednolůžky, stolečkem a dvěma křesly, šatní skříní, nočním stolkem, košem a vlastním sociálním zázemím (WC, sprchový kout, umyvadlo).
A3 - orientovaný na jihovýchod, vybaven jednou manželskou postelí a dvěma jednolůžky, stolečkem a dvěma křesly, šatní skříní, nočním stolkem, košem a vlastním sociálním zázemím (WC, sprchový kout, umyvadlo).
Středový pokoj - orientovaný na západ, vybaven dvěma dvoupatrovými postelemi, třemi komodami, stolečkem, bez vlastního sociálního zázemí (je společné v přízemí).
101 - orientovaný na sever s výhledem na sjezdovky, vybaven jednou manželskou postelí a jednou dvoupatrovou postelí, komodou, šatním věšákem a stolečkem, bez vlastního sociálního zázemí (je společné na patře).
102 - orientovaný na severovýchod, vybaven jednou manželskou postelí a jednou dvoupatrovou postelí, komodou, šatním věšákem, stolečkem a košem, bez vlastního sociálního zázemí (je společné na patře).
105 - orientovaný na západ, vybaven jednou manželskou postelí a jednou dvoupatrovou postelí, dvěma komodami, židlí, úložným boxem a košem, bez vlastního sociálního zázemí (je společné na patře).
106 - orientovaný na západ, vybaven dvěma dvoupatrovými postelemi, komodou, šatním věšákem, stolečkem a košem, bez vlastního sociálního zázemí (je společné na patře).
114 - orientovaný na východ, vybaven dvěma dvoupatrovými postelemi, komodou, šatním věšákem, košem a vlastním sociálním zázemím (WC, sprchový kout, umyvadlo).

Šestilůžkové pokoje

A20 - orientovaný na severozápad s výhledem na sjezdovky, vybaven dvěma manželskými postelemi a dvěma jednolůžky, stolečkem a dvěma židlemi, šesti komodami, šatním věšákem, košem a vlastním sociálním zázemím (WC, sprchový kout, umyvadlo).
A21 - orientovaný na jihovýchod, vybaven dvěma manželskými postelemi a dvěma jednolůžky, stolečkem a dvěma židlemi, čtyřmi komodami, šatním věšákem, košem a vlastním sociálním zázemím (WC, sprchový kout, umyvadlo).
112 - orientovaný na sever s výhledem na sjezdovky, vybaven třemi dvoupatrovými postelemi, dvěma komodami, stolečkem a dvěma židlemi, šatním věšákem a košem, bez vlastního sociálního zázemí (je společné na patře).

Osmilůžkové pokoje

103 - orientovaný na severovýchod, vybaven čtyřmi dvoupatrovými postelemi, třemi komodami, šatním věšákem, stolečkem, košem, bez vlastního sociálního zázemí (je společné na patře).
104 - orientovaný na jihozápad, vybaven čtyřmi dvoupatrovými postelemi, třemi komodami, šatním věšákem, stolečkem, židlí, košem, bez vlastního sociálního zázemí (je společné na patře).
110 - orientovaný na východ, vybaven čtyřmi dvoupatrovými postelemi, dvěma komodami, šatním věšákem, stolečkem a dvěma židlemi, košem, bez vlastního sociálního zázemí (je společné na patře).
111 - orientovaný na východ, vybaven čtyřmi dvoupatrovými postelemi, dvěma komodami, šatním věšákem, stolečkem a dvěma židlemi, košem, bez vlastního sociálního zázemí (je společné na patře).
113 - orientovaný na sever, vybaven čtyřmi dvoupatrovými postelemi, třemi komodami, šatním věšákem, dvěma úložnými boxy, dvěma židlemi, košem, bez vlastního sociálního zázemí (je společné na patře).
Adresa

Hynčice pod Sušinou č.p. 20
788 32 Staré Město
GPS 50.164579, 16.894943

Informace o zpracování osobních údajů
Kontakty

tel.: +420 603 476 894
volat můžete PO-PÁ v době 9:00-16:00 hod.

Prohlédněte siVyvinuto a provozováno s WhiteWolf

© Chata Erlina 2021