Lyžařské kurzy
lyze_01 lyze_02 lyze_03
Naše chata je ideálním místem pro školní lyžařské kurzy. Nástup na vleky je hned za chatou.

Chata je v podstatě součástí útulného zimního střediska Kraličák v Hynčicích pod Sušinou a Stříbrnicích. To nabízí deset sjezdovek, jejichž celková délka přesahuje sedm kilometrů lyžařských tras pro všechny věkové a výkonnostní kategorie lyžařů. Areál je vybaven moderním zasněžovacím systémem. Nechybí bezdotykový odbavovací systém ani jednotná permanentka pro všechny vleky. Najdete zde vše, co je potřeba pro pohodlný a rozmanitý zimní pobyt na horách: půjčovnu lyžařského vybavení, profesionální servis, pohodovou lyžařskou školu, dětský park, snowtubing, pravidelně udržované běžecké tratě, občerstvení v aprés ski barech, relaxační koutky přímo na sněhu i doprovodné kulturní a sportovní akce.

Školy v přírodě
skola_01 skola_02 skola_03
Okolní panenská příroda nadchne děti všeho věku. Odvezou si zážitky na celý život.

Alternativou zimních lyžařských kurzů jsou školy v přírodě v době, kdy tady sníh nemáme. Tohle období může být nejen ve znamení aktivního využívání volného času, ale také příjemného lenošení uprostřed nádherné přírody. Lesy a louky v okolí naší chaty jsou protkány desítkami kilometrů turistických stezek a cyklistických cest pro pěší turisty či vyznavače mtb nebo nordic walkingu. Celý region Staroměstska je navíc bohatý na různé historické a kulturní zajímavosti, takže pobyt u nás nemusí být nutně spojen pouze s procházkami v přírodě. A je-li opravdu hodně teplo, pak se můžete osvěžit v nedalekém rybníku, který má nezapomenutelné jméno Úžas.

Ozdravné pobyty
pobyty_01 pobyty_02 pobyty_03
Lékař léčí, příroda uzdravuje. Tak tohle u nás platí dvojnásob. Klid a čistý vzduch dělají zázraky.

Zdejší příroda doslova vybízí k ozdravným pobytům pro děti z oblastí, kde v průběhu roku bojují se smogem a jinými neduhy současné moderní společnosti. Počasí u nás umí být drsné a nevypočitatelné, ale to k horám prostě patří. Připravíme pro vás sportovní a kulturně – zábavný program včetně doprovodných výletů, animačních programů i výtvarné činnosti. Nemusí se nutně jednat o ozdravné pobyty pro děti, ale i různé skupiny dospělých. Programy budou připraveny tak, aby byl naplněn základní cíl každého ozdravného pobytu, tj. zvýšit odolnost organismu a zlepšit zdravotní stav.

Adresa

Hynčice pod Sušinou č.p. 20
788 32 Staré Město
GPS 50.164579, 16.894943

Informace o zpracování osobních údajů
Kontakty

tel.: +420 603 476 894
volat můžete PO-PÁ v době 9:00-16:00 hod.

Prohlédněte siVyvinuto a provozováno s WhiteWolf

© Chata Erlina 2021